Spotkanie autorskie z Panią Jolantą Szwalbe

Dnia 18 marca 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie wspólnie z Filią Biblioteczną w Kruszewie i w Kuninie zorganizowały spotkanie autorskie z panią Jolantą Szwalbe. Spotkanie odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goworowie, ze szczególną grupą pań 50 plus. Na początku spotkania pani Jolanta Szwalbe zaprezentowała swoją twórczość, opowiadając przy tej okazji o sobie mówiąc, że jest niepoprawną optymistką. Pani Jola swoje książki kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć, ale nie ukrywa, że szczególną grupą docelową jest grupa 50 plus i są to przeważnie kokiety. Jej motto brzmi „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”.

Autorka podczas spotkania mówiła, że bez względu na wiek trzeba marzyć i realizować swoje marzenia. Zachęcała słuchaczki do bycia ciągle aktywnym mimo upływu lat, ponieważ kryją w sobie nowe piękną i nie odkryte talenty. W swoim spotkaniu wykorzystała przykłady wielu znanych ludzi, przytaczając ciekawe cytaty. Spotkanie zakończyło się gromkimi brawami i podziękowaniami.

Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe