Walentynki w Bibliotece w Kuninie

Walentynki to coroczne Święto Zakochanych przypadające 14 lutego i obchodzone w wielu krajach na świecie. Jest dobrą okazją do okazania najbliższym naszej sympatii i miłości. Z tej okazji w filii bibliotecznej zaprezentowana została wystawka przedstawiająca historię walentynek, wierszyki walentynkowe, aforyzmy i przysłowia o miłości. Ten dzień pobudza również pokłady twórczości, drzemiące w „artystach”, gdyż miłość jest najwdzięczniejszym tematem jaki opisują poeci. Nasi młodzi czytelnicy z wielką pasją recytowali wierszyki o miłości i przyjaźni, których byli autorami. Miła atmosfera sprawiła, że rozmowom o uczuciach i miłości nie było końca. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem, każdy obdarowany został walentynkową czekoladką. Życzymy więc wszystkim dużo miłości na co dzień. Oby umieli ją odnaleźć, docenić i pielęgnować.

Walentynki w Bibliotece w Kuninie