Uczestniczka konkursu recytuje wiersz.

Dnia 13.05.2021 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Pasiekach, odbył się Konkurs Recytatorski pt.: „Poeci Polscy Dzieciom”. Konkurs był  przeznaczy dla uczniów kl.0-III. Organizatorem konkursu były Panie nauczycielki z tej szkoły p. Małgorzata Gałązka i p. Iwona Pskiet. Współorganizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie Filia w Pasiekach. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności recytatorskich uczniów, zainteresowanie ich poezją polskich autorów. Wszyscy, którzy brali udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, których fundatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie.

Wszystkim biorącym  udział składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Recytatorski „Poeci Polscy Dzieciom”