11 listopada w Filii Bibliotecznej w Żabinie

Narodowe Święto Odzyskania prze Polskę Niepodległości było w tym roku bardzo hucznie obchodzone w Filii Bibliotecznej w Żabinie. Koło Gospodyń Wiejskich „Pierożanki” z Żabina wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Goworowie Filia w Żabinie zorganizowali dla dzieci Dzień Niepodległości. Chcąc pokazać dzieciom jak piękne i przyjemne może być świętowanie naszego największego narodowego święta. Zorganizowano dla dzieci zajęcia z tworzenia kotylionów i flag w barwach narodowych i z narodowymi symbolami. Zajęcia prowadzone przez panie z KGW i bibliotekarza, dostarczyły dzieciom dobrej zabawy. Zaangażowanie dzieci w swoje dzieła było tak duże, że stworzyły piękne kotyliony, flagi i kokardki, które posłużyły do dekoracji biblioteki. Po skończonej pracy członkowie KGW z Żabina zorganizowali dla dzieci poczęstunek w formie pizzy, słodyczy i napojów.
Dziękujemy osobom z KGW Żabin za zaangażowanie w tą piękną ideę imprezy.

11 listopada w Filii Bibliotecznej w Żabinie