Spotkanie autorskie z Panią Joanną Brodowską

Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie zaprosiła na spotkanie autorkę bajek, opowiadań i wierszy dla dzieci panią Joannę Brodowską. 19 maja 2015 roku odbyło się spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goworowie, gdzie uczestnikami byli dzieci z Przedszkola Samorządowego w Goworowie z opiekunami. Autorka bardzo szybko nawiązała kontakt z dziećmi. Następnie przeczytała fragment bajki pt.: „Leśne spotkanie”. Autorce towarzyszyła pacynka Malwinka, która serdecznie witała się z dziećmi. Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Goworowie śpiewały i tańczyły przy akompaniamencie gitary w wykonaniu pani Joanny Brodowskiej. Na zakończenie spotkania wszyscy mali uczestnicy otrzymali zakładkę do książki.

Spotkanie autorskie z Joanną Brodowską