Dzień Rodziny w Żabinie

Wielkie święto dzieci w odbyło się 24 czerwca 2019 roku na placu przy Fili bibliotecznej w Żabinie. Filia biblioteczna w Żabinie wraz z Panią Sołtys i Panem Radnym dołożyli wszelkich starań i pracy, aby pomimo niewielkiej przestrzeni na dzieci i ich rodziny, czekało jak najwięcej atrakcji, przyjemności i dobrej zabawy.

Dzieci miały możliwość zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i w piłach. Na wszystkie czekała także fontanna czekolady i masa słodkości. By uatrakcyjnić całość Filia biblioteczna zorganizowała liczne konkursy z nagrodami. Cieszyły się one olbrzymią popularnością, a dzieci garnęły się z ochotą do wzięcia udziału w rożnych konkursach.

Każde chętne dziecko, bez wyjątku mogło zmierzyć się z rówieśnikami np. w skakaniu w worku, rzucaniu do celu czy quizach ze znajomości bajek. Dzieci, tym chętniej garnęły się do udziały w zabawach, ponieważ na zwycięzców czekały drobne, ale bardzo atrakcyjne upominki. Pogoda była piękna, ale temperatura była bardzo wysoka, dlatego też aby się schłodzić dzieci chętnie wzięły udział w bitwie na wodne balony, wszystkie dzieci, bez względu na wiek, choć przemoczone do suchej nitki były bardzo szczęśliwe z udziału w tej zabawie.

Oczywiście nie tylko dzieci mogły być usatysfakcjonowane z tego dnia, również dorośli mogli liczyć na miło spędzony czas oraz na słodki poczęstunek przygotowany przez mieszkańców Żabina. Na koniec „Dnia rodziny” na wszystkich czekały pyszne lody zorganizowane przez Pana Radnego, a imprezę zamykał festiwal kolorów przygotowany przez Panią Sołtys. Ta wspaniała impreza cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej wsi, a dzięki temu ludzie coraz bardziej interesują się biblioteką, książką oraz Żabinem. Liczymy na to, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować jeszcze większą i wspanialszą imprezę jak w tym roku, oczywiście ku uciesze najmłodszych. Dziękujemy wszystkim (zarówno dzieciom jak i dorosłym), którzy zaszczycili nas swoją obecnością w ten piękny dzień, jak również wszystkim, którzy przyłączyli się do organizacji tej pięknej imprezy i bardzo pomogli by wszystko się udało. Zapraszamy za rok.

Dzień Rodziny w Żabinie
Skip to content