No Image Available

Zaginiona kobieta

 Autor: Mary Kubica  Kategoria: kryminał, sensacja, thriller  Wydawnictwo: Poradnia K  Opublikowano: 2021  ISBN: 9788366555532  Strony: 352
 Recenzja:

Kolejny raz kiedy byłam zmuszona skrócić mój sen do minimum, by poznać zakończenie powieści. Na sennych przedmieściach ginie młoda matka. Jej poszukiwania nie dają żadnych rezultatów a policja jest przekonana, że Shelby Tebow padła ofiarą przestępstwa. Pierwszym na liście podejrzanych jest jej mąż. Kiedy jednak niedługo potem bez śladu znika Meredith Dickey i jej kilkuletnia córeczka Delilah na lokalną społeczność pada blady strach. Pogrążeni w smutku najbliżsi nie tracą nadziei na odnalezienie zaginionych. Jednak życie pisze swój własny, brutalny scenariusz.

W tym mroku, pojawia się jednak przebłysk słońca gdy po latach odnajduje się Delilah, której udało się uciec z rąk porywaczy. Czy dziewczyna rzuci światło na wydarzenia sprzed lat? Czy uda jej się odbudować więź z ojcem i młodszym bratem? Czy jej pojawienie ukoi ból i smutek czy też wprowadzi zamęt i otworzy stare rany? Polecam tę książkę miłośnikom mocnych wrażeń i gwarantuję, że dacie się porwać tej niesamowitej historii.

Anna Z.

Zaginiona kobieta

 Powrót
Skip to content