Pani Dyrektor Biblioteki wręcza dyplom dziecku za udział w konkursie

W Filii Bibliotecznej w Pasiekach, wręczone zostały dyplomy dla najmłodszych czytelników, które biorą udział w projekcie „Z książką na start”. Dyplomy te otrzymali uczniowie klasy „0B” Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Pasiekach: Wilamowska Nikola, Oleksiak Nikola, Kachniarz Kornelia, Gałązka Maja, Zalewska Amelia, Lubiak Daria i Śniadała Oliwia. Rodzice i opiekunowie, odwiedzający Filię Biblioteczną w Pasiekach wspólnie ze swoimi dziećmi, mają okazję przekonać się, że księgozbiór jest naprawdę ciekawy i każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejne dyplomy „Małego Czytelnika” otrzymali: Amelia Gęsich, Kacper Kaczmarczyk, Tobiasz Dudziec, Antoni Pazik ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie Filia w Szczawinie.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego czytania książek.

Wręczenie dyplomów za udział w projekcie „Z książką na start”