Wizyta Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy

Z przyjemnością informujemy, że 19.01.2021 roku Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie Filię w Żabinie odwiedził Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Pan Aleksander Ferens, Naczelnik Kultury i Promocji Krzysztof Czubaszek, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Pani Anna Stępień, Wicedyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Pani Donata Wurst, Kierownik Działu Instruktażu i Opracowania Pani Beata Korman. Podczas spotkania nastąpiło uroczyste przekazanie naszej bibliotece pokaźnego księgozbioru dla dorosłych oraz literatury popularnonaukowej.

Bardzo sobie cenimy ten wielki gest. Otrzymane w darze książki wzbogacą zbiory naszych placówek bibliotecznych, a nasi czytelnicy z pewnością znajdą wśród nich coś interesującego dla siebie.

W imieniu czytelników i pracowników biblioteki serdecznie dziękujemy.

Wizyta Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy