Spotkanie z okazji Dnia Książki

Dnia 18 maja 2017 roku Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie odwiedziły dwie grupy dzieci z Przedszkola Samorządowego w Goworowie. Dzieci zobaczyły, gdzie znajduje się przeznaczona specjalnie dla nich sala z książkami. Z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem, miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni dla dorosłych. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe książki znajdujące się na półkach, które z przyjemnością oglądały. Podczas spotkania poznały dużo ciekawostek z życia książki, śledziły drogę jaką pokonuję książka , zanim trafi do biblioteki i rąk czytelnika. Dowiedziały się między innymi jak jest zbudowana książka, jak należy ją traktować, co można robić w bibliotece oraz jak stać się czytelnikiem.

Spotkanie z okazji Dnia Książki