Spotkanie Mikołajkowe w Fili Bibliotecznej w Pasiekach

Mikołajki to czas bardzo oczekiwany przez najmłodszych przez cały rok. To okazja do sprawiania wszelkiego rodzaju niespodzianek i obdarowywania bliskich prezentami. Z tej okazji 4 grudnia 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z panią Małgorzatą Gałązką spotkały się z pracownikiem Filii Bibliotecznej w Pasiekach. Na początku spotkania przedszkolaki opowiadały o swoich marzeniach dotyczących podarunków. Następnie maluchy z wielką uwagą i zaciekawieniem wysłuchały zimowej opowieści „Idą Święta”. Kolejną atrakcją było sklejanie postaci Mikołaja z poszczególnych elementów. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki poczęstunek i drobne upominki.

Spotkanie Mikołajkowe w Filii Bibliotecznej w Pasiekach