Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie dnia 15.03.2017 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika zorganizowała spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą, autorem książki „Komputerowy ćpun”. Głównym tematem spotkania było uzależnienie od komputera, a przede wszystkim od gier komputerowych. Autor nałogowo grał w gry, aż się zorientował, że w ten sposób może przegrać swoje życie; dosłownie i w przenośni. Zaczął walczyć z uzależnieniem i wygrał, a nie była to łatwa droga. Przekazuję swoją wiedzę, osobom, które potrzebują wsparcia, które być może pogubiły się po drodze. Uważa, że każdy może osiągnąć to samo.

Dlatego swoim doświadczeniem dzielił się z innymi. Tych kilka zdań może być zachętą do przeczytania „Komputerowego ćpuna”. Nasz gość, bez problemu znalazł wspólny język z młodzieżą, gdzie było wiele pytań. Dowodem, że spotkanie było interesujące był przedłużony czas.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą