Prezentacja prac konkursowych

W piątek 30 kwietnia 2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego konkursu plastycznego pod hasłem „Laurka dla Strażaka”. Konkurs przeznaczony był dla grup przedszkolnych i klas 0 z terenu naszej gminy.

W konkursie wyróżniły się i zajęły ex aequo pierwsze miejsce prace następujących oddziałów:

• grupa Muchomorków i Skrzatów z Przedszkola Samorządowego w Goworowie,
  • klasa 0 ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Filia w Szczawinie,
  • oraz klasy 0a i 0b ze Szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Pasiekach.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka przypadającego 4 maja laurki wraz życzeniami i podziękowaniami za trud i poświęcenie, zostały przekazane na ręce  druhów z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce oraz jednostkom OSP działających na terenie Gminy Goworowo.

Kochani Wasze Laurki sprawiły wielką radość i wywołały uśmiech na twarzach strażaków, a nawet dodały motywacji do dalszej służby.

W imieniu własnym  jak również druhów serdecznie dziękujemy nauczycielom i dzieciom za zaangażowanie, przepiękne wykonanie laurek  i udział w konkursie.

Z Bibliotekarskimi pozdrowieniami
Dyrektor oraz Pracownicy
Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Laurka dla Strażaka”