Wspólne zdjęcie dzieci i opiekuna z pluszowym misiem

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie. Tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Bardziej uroczyście ten dzień obchodzimy od roku 2002, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Biblioteka świętowała Dzień Pluszowego Misia wspólnie z dziećmi z klas 0a, 0b, 0c.

Świętowanie zakończyło się wspólnym obejrzeniem spektaklu pt. „Dobre uczynki wróżki Matyldy” w wykonaniu aktorów z Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik”.

Obchody Dnia Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goworowie