Dzieci z grupy „0” ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Kuninie odwiedziły Filię Biblioteczną w Kuninie.

3 marca obchodzimy bardzo ważne święto, jakim jest Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek! Zdajemy sobie sprawę, że świat bez nich byłby smutny. To oni opowiadają w książkach ciekawe historie, przekazują wiedzę. Mają także swój życiowy cel. Napisać najlepszą książkę na świecie.

Z tej okazji dzieci z grupy „0” ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Kuninie odwiedziły Filię Biblioteczną w Kuninie ze swoją wychowawczynią Panią Anna Kozłowską. Maluchy z uśmiechem na twarzach przeglądały kolorowe, bogato ilustrowane książeczki. Chętnie dzieliły się wrażeniami na temat ulubionych bajek i postaci. Ponieważ spotkanie w bibliotece nie mogło odbyć się bez głośnego czytania mali goście wysłuchali opowieści o przygodach Fenka. Na koniec spotkania ,dzieci miały możliwość wyboru jednej książki, którą mogły zabrać do domu by przeczytać ze swoimi rodzicami.

Dzieciom życzymy wspaniałych spotkań z książką. Pisarzom i pisarkom wspaniałych dzieł i lekkiego pióra.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek