Kurs komputerowy w Bibliotece w Żabinie

W Filii Bibliotecznej w Żabinie zawsze się coś dzieje dla społeczności lokalnej. Tym razem w Filii został zorganizowany kurs komputerowy dla mieszkańców Żabina i okolic. Kurs komputerowy ECDL rozpoczął się w maju i trwał do końca lipca, został on zorganizowany przez MDG Doradztwo Gospodarcze w ramach projektu: „Kompetencje cyfrowe dla Mazowsza”, a odbywał się w salach Filii Bibliotecznej. Skierowany był głównie do osób starszych i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy byli zadowoleni z formy kursu i z dużej praktycznej wiedzy jaką zdobyli podczas jego trwania.

Kurs komputerowy w Bibliotece w ŻabinieNa każdych zajęciach był serwis kawowy i coś słodkiego na przekąskę. 100 godzin zajęć minęło kursantom bardzo szybko, a wiedza zdobyta podczas kursu na pewno przyda im się w dalszym życiu. Liczymy na to, że pod koniec tego roku lub w latach następnych uda nam się jeszcze zorganizować podobny kurs, dla innych grup wiekowych gdyż współpraca z MDG Doradztwo Gospodarcze przebiegała bardzo pomyślnie.

Kurs komputerowy w Bibliotece w Żabinie