Uczestnicy Gminnego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego

19 maja w Kuninie odbył się Gminny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny, którego motywem przewodnim była twórczość wybitnej poetki Marii Konopnickiej. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie klas III-IV wszystkich szkół z terenu gminy Goworowo. Uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości wybranych utworów Marii Konopnickiej oraz barwnie ilustrowali fragment wiersza „Stefek Burczymucha”. Poziom wykonanych prac literacko-plastycznych mile zaskoczył komisję konkursową, która postanowiła przyznać następujące nagrody:

• Łucja N. – SP Goworowo

• Maja P. – SP Kunin
  • Nikola R. – SP Kunin

• Aleksandra S. – SP Pasieki
  • Zuzanna G. – SP Szczawin
  • Zofia K. – SP Goworowo

• Julia B. – SP Pasieki
  • Julia R. – SP Goworowo
  • Wiktoria K. – SP Goworowo

Atrakcyjne nagrody książkowe dla laureatów zostały ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie. Konkurs zorganizowały: B. Sotomska, A. Miłek, J. Łojek we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Goworowie, Filia w Kuninie – B. Kwiecińską. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu i ich opiekunom. Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

Gminny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Znam wybrane utwory Marii Konopnickiej”