Ferie z Filią Biblioteczną w Lipiance

Nadszedł luty a wraz z nim długo wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Nasi młodzi czytelnicy  pierwszego dnia przerwy zimowej, popołudnie spędzili w Filii Bibliotecznej w Lipiance. Dzieci mogły obejrzeć książki przeznaczone dla nich, oraz wysłuchać bajki pod tytułem: „Jak baran zbaraniał na szkole przetrwania”. Podczas wspólnie spędzonego czasu, dużym powodzeniem cieszyły się gry planszowe: gorący ziemniak, jenga i wiele innych.

Drugi tydzień ferii zimowych w filii bibliotecznej w Lipiance zaczęliśmy od spędzenia  dnia z zagadką. Na zajęciach zostały dzieciom zadane  śmieszne zagadki związane z bajkami, owocami i warzywami. Za poprawną odpowiedz wszystkie dzieci zostały nagrodzone  słodką niespodzianką w postaci cukierka. Aktywność dzieci była ogromna, zabawa cudowna, a atmosfera przepełniona radością. Dzień zaliczamy do bardzo udanych, a dobra zabawa z książką to przykład pożytecznego spędzania czasu wolnego.

Ferie z Filią Biblioteczną w Lipiance