Jacek Olewiecki 21 lutego 2020 Ferie w bibliotece Edytuj Czytaj więcej Bal karnawałowo-walentynkowy w Filii Bibliotecznej w Żabinie

W dniu 14 lutego 2020 roku w Filii Bibliotecznej w Żabinie odbył się bal karnawałowo-walentynkowy dla dzieci z okolicznych miejscowości. Bal dla dzieci zorganizowany przez panią Sołtys, rodziców i bibliotekarza był świetną okazją do otwarcia się biblioteki na mieszkańców. Zorganizowane przez Panią Dyrektor GOKSiR Agatę Majk zabawy bardzo cieszyły dzieci i ich opiekunów którzy z zapałem i zaangażowaniem wzięli w nich udział. Były zabawy z balonami, były konkurencje drużynowe, a wszystko w miłej atmosferze, radości i uśmiechu. Pani Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie Ewa Wyrębek zapoznała obecnych na balu z tradycjami i genezą święta Walentynek. Dzieci wzięły aktywny udział w rozmowie na temat Święta Zakochanych. Wszystkiemu oczywiście towarzyszyła muzyka, przy której dzieci tańczyły. Jak wiadomo taniec doskonale spala kalorie dlatego Pani sołtys oraz opiekunowie dzieci zatroszczyli się o to by wszystkim obecnym nie zabrakło słodkości. Stoły uginały się od pączków, babeczek, chruścików i innych smakołyków dla dzieci.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i pomoc w zorganizowaniu imprez. Mamy szczerą nadzieję, że wszyscy bawili się wyśmienicie.

Bal karnawałowo-walentynkowy w Filii Bibliotecznej w Żabinie